ENGLISH ACADEMY Lenart Joanna Maria

Kontakt i mapa

Adres:

ul. Sołtysa Dytmara 3/20,
Kraków 30-126

Kontakt:

tel. 0668158710

Strona www:

http://www.english-academy.pl

Prezentacja

logo.png, 24 kB Kim jesteśmy?

English Academy jest młodą lecz prężnie rozwijającą się szkołą języka angielskiego. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów w firmach. To nie klient lecz nasi lektorzy dojeżdżają do siedziby firmy, w której prowadzą zajęcia, w godzinch dostosowanych do możliwości czasowych naszych klientów. A to wszystko w bardzo konkurencyjnej cenie!

Metoda 2.jpg, 18 kB

Ponieważ nie ma jednej idealnej metody nauki języka, nasi lektorzy łączą w spójną całość wiele popularnych metod (Callan Method, Communicative Language Teaching, Audiolingual Method, Situational Language Teaching, etc.) po to by umożliwić naszym klientom jak najszybsze i najbardziej efektywne opanowanie języka (w jego 4 sprawnościach - mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie) najpierw w stopniu komunikatywnym, później jego doszlifowanie aż w końcu, w razie zaistnienia takowej potrzeby - ukierunkowanie (Business English, Legal English, etc.)

Oferta

Uczymy w grupach maksymalnie 10 osobowych, co zapewnia indywidualne podejście lektora do każdego z uczniów oraz większą efektywność procesu nauczania. Oferujemy także kursy indywidualne - one2one. Kładziemy nacisk na jakość, ale jednocześnie szybkość uczenia poprzez regularne powtarzanie materiału oraz przeprowadzanie testów postępu w nauce. Przed rozpoczęciem kursu każdy uczeń przystępuje do testu leksykalno-gramatycznego, który pozwoli go uplasować w grupie najbardziej odpowiadającej jego zaawansowaniu.

Nasi lektorzy 1.jpg, 13 kB

Nasi lektorzy są wykwalifikowanymi nauczycielami języka angielskiego z tytułem magistra filologii angielskiej, w przypadku native speakers z certyfikatami uprawniającymi ich do prowadzenia takowych kursów w Polsce.

Są oni wybierani na podstawie wyników zdobytych podczas procesu rekrutacyjnego, obejmującego testy zarówno teoretycznej wiedzy z języka angielskiego jak i praktycznej (przeprowadzenie lekcji demonstracyjnych pod okiem naszego metodyka).

Ponadto, nasi nauczyciele mogą poszczycić się doświadczeniem zdobytym w pracy w takich firmach jak; AZ Soft, CanPack Polska, Delphi Polska, Eurovia Polska, Fortis Bank, Google Polska, Motorola, Bank Pekao, Biuro Nieruchomości Północ, Peri Polska, Philip Morris, Shell, Termoizolacja, Warbud.

Uczestniczą oni także regularnie w wielu szkoleniach dla nauczycieli języka angielskiego, organizowanych m, in. przez British Council.

Tłumaczenia

Ceny tłumaczenia podawane są dla 1 strony rozliczeniowej = 1500 znaków ze spacjami. W cenę wliczona jest korekta i edycja tekstu oraz przekazanie gotowego już tłumaczenia klientowi w formie elektronicznej lub jako wydruk. Nasze ceny są cenami brutto.

Tłumaczenie standardowe z języka angielskiego na polski / z języka polskiego na angielski, w terminie zwykłym - 30 zł * brutto/stronę

Terminy:
- Zwykły - powyżej 3 dni (do 5 stron tekstu dziennie)
- Pilny - 2-3 dni (od 6-8 stron dziennie)

Do ceny za tłumaczenie pilne należy doliczyć 30% normalnej stawki.
*uzgodniona cena zależy od skali trudności tekstu oraz od liczby stron jednorazowego tłumaczenia. Cena i rodzaje kursów

Kursy języka angielskiego prowadzimy na 7 poziomach zaawansowania.

Oferujemy szkolenia w zakresie ogólnym - General English, języka specjalistycznego; biznesowego - Business English, prawniczego - Legal English, medycznego - Medical English, przygotowujemy także do egzaminów państwowych - Cambridge Exams (FCE, CAE, CPE).

Nasze kursy są najczęściej indywidualnie dobierane do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Dla przykładu:
- 1 lekcja (45 min) zajęć typu one2one = 50 zł,
- 1 lekcja (45 min) zajęć grupowych = 60 zł.

Komentarze

Chcesz aby internauci mieli możliwość komentowania tego wpisu? Napisz do nas.